Realitní Makléř/-ka

Hledáme realitního makléře, obchodníka na prodej nemovitostí
TWIN reality s. r. o.

Úspěšná realitní kancelář hledá do své kanceláře v Praze zkušeného makléře. Máte obchodní talent ? Chcete být za Vaše obchodní úspěchy náležitě ohodnocení ? Uvítame zaškolené makléře a nováčky zaškolíme. Příjďe posílit náš úspěšný tým!

Náplň práce:

- prodej a koupě nemovitostí
- posuzování a nabírání nových nemovitostí
- jednání s klienty
- obchodní činnost

Požadujeme:
- SŠ ukončené maturitou
- spolehlivost
- obchodní talent s aktivním přístupem k práci
- několikaletou praxi v oblasti zprostředkování prodeje/pronájmu nemovitostí
- komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním
- profesionální jednání
- samostatné myšlení, flexibilitu
- uživatelskou znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- prestižní adresu kanceláře
- stálý měsíční příjem + rostoucí motivační program ohodnocení
- firemní telefon
- příjemný a mladý kolektiv
- kvalitní marketing a propagaci nemovitostí
- zajímavou práci s klienty
- profesní růst
- moderní pracovní prostředí a efektivní systém práce
- firemní filozofii založenou na etických standardech
- pravidelné školení zajištěno

Jiné sdělení:
Životopis zasílejte prosím s fotografií a uvedením lokality, kde momentálně žijete na
email:info@rktwin.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Martin Bureš tel.č. 734 319 410, 246 063 427

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.